Menu witryny
  • Start
  • Biografia
  • Curriculum Vitae
  • To jest to
  • Laurki
  • Lamus
  • Harcerstwo
  • Pasje
  • Galeria
  • Publikacje
  • Radio
  • Telewizja
  • Ulubione linki
  • e-Pamiętnik
  • Kontakt
  • Mój JDK
  • Mój MDK
Szukaj

PostHeaderIcon Historia kołem się toczy...........

piątek, 10 grudnia 2010 19:24 | Wpisany przez Zbignied Dranka | PDF | Drukuj | Email

Od mojego pierwszego zatrudnienia w Wydziale Oświaty Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Jaśle minęło 40 lat. Zatrudniony 1 listopada 1970 roku de facto powierzone obowiązki przejąłem nazajutrz po Wszystkich Świętych. Pracowałem wówczas, przez 4 lata, na parterze w pokoju nr 7  budynku pod filarami w północno zachodniej części Rynku. Przez kolejne 32 lata pracowałem w Jasielskim Domu Kultury i Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Po 4 dekadach przepełnionych pracą zawodowa i działalnością publiczną dla Jasła, zostałem obdarzony przez wyborców mandatem zaufania społecznego w wyborach samorządowych 21 listopada 2010. Dziś, w śnieżny czwartek 10 grudnia 2010 znów jestem w budynku pod adresem Rynek 18 tym razem jako radny Rady Powiatu Jasielskiego. Przed południem w grupie 23 radnych odebrałem  stosowne zaświadczenie od Powiatowego Komisarza Wyborczego. Następnie, z powagą i wzruszeniem, złożyłem uroczyste ślubowanie radnego. Pierwszą sesje rady IV kadencji spędziłem pracowicie jako Przewodniczący Komisji Skrutacyjnej tego zgromadzenia. Ciąg dalszy tej kadencji Rady Powiatu Jasielskiego, z moim udziałem,  nastąpi.

« poprzednia   następna »
 

Komentarze 

 
#1 2011-01-02 20:47
Zbyszku, życzę Ci powodzenia.
Uważaj na ludzi, bo czasy się zmieniły
 
Odśwież komentarze

Copyright © 2010 - Zbigniew Dranka
All Rights Reserved

Webmaster: LookMedia - Jasło